بازدید دکتر کوهی رستمی از کتابخانه و مرکز تحقیقات دانشکده‌ی اقتصاد و علوم اجتماعی

بازدید دکتر کوهی رستمی از کتابخانه و مرکز تحقیقات دانشکده‌ی اقتصاد و علوم اجتماعی


بازدید دکتر کوهی رستمی از کتابخانه و مرکز تحقیقات دانشکده‌ی اقتصاد و علوم اجتماعی

 

 

دکتر منصور کوهی رستمی رئیس کتابخانه، مرکز اطلاع‌رسانی و اسناد دانشگاه شهید چمران اهواز پس از  بازدید از کتابخانه و مرکز تحقیقات دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی با رئیس این دانشکده دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این بازدید که با حضور دکتر کریم رضادوست رئیس دانشکده و دکتر امیرحسین منتظرحجت معاون پژوهش، فناوری و ارتباط با جامعه‌ی دانشکده‌ی اقتصاد و علوم اجتماعی همراه بود موضوعات مختلفی ازجمله همکاری‌های مشترک میان کتابخانه‌ی مرکزی دانشگاه و این دانشکده طرح و بررسی شد.

تأکید بر لزوم همکاری هرچه بیشتر میان دانشکده‌ی اقتصاد و علوم اجتماعی و کتابخانه مرکزی در برگزاری برنامه‌های آموزشی ازجمله ابزار تحقیق، تورهای کتابخانه گردی، کارگاه‌های آموزشی ویژه‌ی اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از مباحث مهم طرح‌شده در نشست رئیس دانشکده‌ی اقتصاد و علوم اجتماعی و رئیس کتابخانه‌ی مرکزی دانشگاه بود.

همچنین در این دیدار دکتر کوهی رستمی گزارشی از خدمات و امکانات کتابخانه مرکزی برای تسهیل در فعالیت‌های پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای هیئت‌علمی ارائه داد.

دکتر کریم رضادوست رئیس دانشکده‌ی اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز نیز به بیان نکاتی درباره‌ی نیازهای این دانشکده پرداخت.

در بازدید رئیس کتابخانه‌ی مرکزی دانشگاه شهید چمران اهواز از مخزن کتاب و سالن مطالعه‌ی دانشکده‌ی اقتصاد و علوم اجتماعی، مشکلات این کتابخانه طرح و مقرر شد بخشی از منابع راکد این کتابخانه به کتابخانه‌ی مرکزی منتقل شود تا فضای لازم برای توسعه‌ی سالن مطالعه و بخش مرجع کتابخانه فراهم شود.