کارکنان کتابخانه

 

 

نام و نام خانوادگی

سمت

شمارۀتماس داخلی

پست الکترونیکی

بخش اداری

صبریه حسینی

کارشناس و مسئول دبیرخانه

۵۰۰۴

hosseini.s@scu.ac.ir

مهدی شریفی

مسئول دفتر

۵۰۰۳

sharifi.m@scu.ac.ir

عبدالنبی لویمی

مسئول خدمات عمومی

۵۰۲۵

loveymi.a@scu.ac.ir

سیدعلی مشعلی

خدمات

۵۰۰۳

 

حسن شریفی

خدمات

۵۰۰۳

--

 حسین مزرعه

خدمات

5003

 

ثبت و سفارشات

معصومه خداوردی

کارشناس ارشد و مسئول بخش

5008

khodaverdi.m@scu.ac.ir

سارا نورایی

کارشناس بخش

5008

noraei.s@scu.ac.ir

سازماندهی و فهرستنویسی

رویا شهسواری

کارشناس ارشد و مسئول بخش

5017

shahsavari.r@scu.ac.ir

معصومه سیاحی

کارشناس سازماندهی

5025

5024

sayahi.m@scu.ac.ir

امانت

فروزان هلبی

کتابدار (امانت 2)

5009

 

ابراهیم عبیداوی

کتابدار (امانت 1)

5010

Obeydavi.e@scu.ac.ir

عبدالساده دلف‌لویمی

کتابدار (امانت 1)

5010

delflovemi.a@scu.ac.ir

محمد استاد چینی گر

مسئول بخش امانت

5009

Chinigar.m@scu.ac.ir

مرجع

حجت الله عسکری

کارشناس بخش

5013

Askari.h@scu.ac.ir

اسناد و مدارک

زهرا زمان

کارشناس و مسئول بخش

5034

zaman.z@scu.ac.ir

پایان نامه ها

مریم سبحانی نسب

کارشناس ارشد و مسئول بخش

5015

sobhani.m@scu.ac.ir

نشریات

مهناز کمائی

کارشناس ارشد و مسئول بخش

5014

Kamaei.m@scu.ac.ir

تامین مدرک

ندا حمدپور

کارشناس ارشد و مسئول بخش

5011

Hamdpour.n@scu.ac.ir

آموزش

ملک رضوان واعظی

کارشناس ارشد و مسئول بخش

5012

Vaezi.r@scu.ac.ir

علم سنجی

مهناز کمائی

کارشناس امور مطالعاتی علم سنجی

5014

Kamaei.m@scu.ac.ir

مریم سبحانی نسب

کارشناس امور جاری علم سنجی

5015

sobhani.m@scu.ac.ir

شاخه مرکز اطلاع رسانی منطقه ای علوم و فناوری شیراز

زهرا محمدیان

مسئول شاخه

5035

mohamadiyan.z@scu.ac.ir

مریم سبحانی نسب

کارشناس ارشد

5015

sobhani.m@scu.ac.ir

پرتال کتابخانه

زهرا محمدیان

کارشناس مسئول سایت

5035

mohamadiyan.z@scu.ac.ir